kropla oleju

10 marca 2021 / kategoria: porady / Brak komentarzy

Olej silnikowy zapewnia silnikowi odpowiednie smarowanie. Dobrzy dobrany olej będzie chronił, a także przedłużał żywotność silnika naszego samochodu. Jaki olej jest najlepszy? Jak prawidłowo go dobrać i czym się sugerować? Odpowiedzi na te pytania znajdą Państwo w tym artykule. Czytaj więcej »

24 września 2019 / kategoria: porady / Brak komentarzy

Dla wielu kierowców dalszy wyjazd związany jest z koniecznością przewiezienia samochodem swojego psa. Zwierzę wcale nie musi być uciążliwym pasażerem, przez którego droga zamienia się w prawdziwą mękę. Wystarczy wiedzieć, jak ułatwić podróż nie tylko sobie, ale i swojemu pupilowi. Warto też orientować się, jak uniknąć mandatu za nieprawidłowy transport czworonoga. Czytaj więcej »

12 lipca 2019 / kategoria: porady / Brak komentarzy

Samochody przemierzające sporo kilometrów po naszych drogach mają trudne zadanie. Progi spowalniające, sporo dziur na drogach, koleiny, wysokie krawężniki i nierówne przejazdy kolejowe powodują stopniowe i coraz szybsze zużycie się podzespołów. Do nich najczęściej należą układ kierowniczy oraz układ zawieszenia. Poniżej znajdziecie najczęstsze usterki występujące w przekładni kierowniczej oraz sposoby na ich usunięcie. Czytaj więcej »