Pomoc Drogowa AERA Misior to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Działalność prowadzimy od 1990 roku. Przez tak długi okres obecności na rynku mieliśmy do czynienia z wieloma sytuacja dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać najtrudniejszym sytuacjom, w których się znajdziemy.
Początkowo byliśmy małą rodzinną firmą jednak z czasem poprzez nasze zaangażowanie i zaufanie jakim obdarzyli nas nasi klienci jak i partnerzy AERA Misior przerodziła się w firmę, w której aktualnie pracuje ponad 10 pracowników. Dzięki temu jesteśmy największą pomocą drogową w powiecie Wałbrzyskim jak i okolicach, oraz jedną z największych na Dolnym Śląsku.

W swojej flocie posiadamy ponad 10 pojazdów. Wśród nich znajduje się holownik MAN 41 463-  holownik 4 osiowy z zabudową niemiecką Protect o udźwigu 35 ton, przy czym zaznaczyć należy, że tak mocnej zabudowy nie ma żadna inna firma w promieniu ponad 100 km. Jest to jeden z najsilniejszych holowników na terenie całej Polski!

Przy tym zajmujemy się holowaniem samochodów osobowych, ciężarowych, dostawczych, autobusów, TIRów oraz motocykli jak i maszyn rolniczych czy budowlanych w Polsce, jak i za granicą .
Zajmujemy się awaryjnym otwieraniem drzwi w samochodach. Posiadamy mobilny i stacjonarny warsztat. W ramach naszej działalności posiadamy także prywatny i strzeżony parking. Pracujemy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, również w weekendy i święta.

Analizujemy potrzeby rynku i wychodzimy naprzeciw problemom naszych Klientów. Nabywamy nowoczesne sprzęty techniczne, takie jak samochód serwisowy. Jest on wyposażony w komputer diagnostyczny do samochodów osobowych oraz dostawczych i ciężarowych, narzędzia do awaryjnego otwierania pojazdu, agregat prądotwórczy, kompresor i inne narzędzia niezbędne przy szybkim usprawnieniu pojazdów na drodze.

Posiadane przez nas zaplecze techniczne oraz wieloletnie doświadczenie przy różnych nietypowych zdarzeniach drogowych jest gwarancją tego, że potrafimy sprostać wszelkim awariom na drodze.

Współpracujemy z…

Poprzez najefektywniejsze wykorzystanie sprzętu technicznego oraz doświadczenie naszych pracowników i ich osobistego zaangażowania od wielu lat współpracujemy z takimi służbami jak: pogotowie, straż pożarna, policją, urzędy miejskie i starostwo. Naszymi stałymi partnerami są ubezpieczalnie Assistance, takie jak: PZU, Mondial Assistance, Europ Assistance, VIG ekspert, PZM, Willis Towers Watson, April, Starter24, Inter Cars, Inter Partner Assistance. Dzięki temu nasi klienci otoczeni są kompleksową opieką w razie jakiejkolwiek trudnej sytuacji na drodze.